Loading...

HR STAGE

je určena zejména pro specialisty a odborníky pohybující se na poli řízení lidských zdrojů. Inspiraci zde naleznou i ti, kteří v podniku přichází do kontaktu s lidmi na pozicích přímých nadřízených.

 

Proč spojení HR a PRŮMYSLU 4.0?

Průmysl 4.0 je o evoluci a evolucí prochází všechny součásti podniku. Stejně jako se vyvíjí HR, tak se vyvíjí i jejich interní a externí zákazníci a právě HR musí být připraveno na změny reagovat a neustále inovovat svůj přístup.

 

Přednášky jsou v rámci této stage rozděleny do 4 základních bloků a každý z nich bude zakončen krátkou panelovou diskuzí.

1. BLOK – STRATEGIE

Jak postavit HR strategii tak, aby firmě do budoucna zajistila ten správný „lidský kapitál“? Proč je strategie do velké míry živý organismus a musí být připravena na změny? O své zkušenosti, poznatky a best practice se s Vámi přijdou podělit zástupci společností:

      


2. BLOK – NÁBOR A ZAUJETÍ

Recruitment patří mezi královské disciplíny a jeho dobré zvládnutí je v dnešní době nutností. Jak a kde lovit? Jaké nástroje náboru použít – od klasické inzerce po automatizovaný recruitment, gamifikaci a konkrétní recrutiment tools? Důležitou součástí tohoto bloku bude také HR marketing a employer branding. V rámci tohoto bloku se můžete těšit na řečníky z těchto společností:


3. BLOK – ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ

S evolucí firem přichází ruku v ruce také evoluce zaměstnanců samotných. Do budoucna lze očekávat vznik nových pracovních pozic a také nutnou transformaci stávající zaměstnanců na jejich nové role v rámci firmy. Rovněž je nutné udělat vzdělávání zábavnější a přitažlivější pro nově nastupující generaci, která žádá větší míru interakce, svobody ale také i zapojení nových technologií. Jak udělat vzdělávání zajímavější, jak je přimět k tomu, aby se začali sami rozvíjet a o mnohé více se s Vámi přijdou podělit zástupci firem:


4. BLOK – ENGAGEMENT AND RETENTION

Spokojený zaměstnanec zváží nabídku konkurence, ale jen skutečně „zapálený zaměstnanec pro hodnoty firmy“ nepracuje do výše své mzdy, ale pracuje pro firmu. Finance jsou stále silným stimulem pro většinu zaměstnanců, ale jejich motivační faktor je krátkodobý a pro firmu dlouhodobě většinou neudržitelný. Jak tedy vytvářet motivační prostředí pro zaměstnance? Jak se zaměstnanci pracovat, aby byli rezistentní nabídkám konkurence a Vaše firma tak nefungovala jako „inkubátor talentů“? K těmto a dalším otázkám se za Vámi přijdou vyjádřit zástupci společností:


Moderování HR sekce se ujme:

Jana Stehlíková (Regional Director Grafton Recruiment s.r.o.)
Gabriela Rejman (HR konzultant, kouč, lektor za společnost CE-PA)

Na co se tedy můžete těšit?

  • 14 řečníků
  • 4 panelové diskuze
  • více než 6 hodin zajímavých informací
  • inspirace na recruitment tools
  • nápady jak udělat vzdělávání a rozvoj zaměstnanců zajímavější a efektivnější
  • inspiraci pro oblasti engagementu zaměstnanců
  • a ještě mnohem více

Na jaká jména řečníků se můžete těšit?

Stále přidáváme další řečníky – ty, kteří svou účast již potvrdili a těší se na Vás, najdete ZDE.