Loading...

BUSINESS STAGE

je určena pro všechny ty, kteří přemýšlejí, jak řídit firemní procesy efektivně, zajímají je inovativní řešení a chtějí mít konkurenční výhodu na své straně.

Účastníte se strategického rozhodování a řízení ve vaší společnosti? Zajímá vás, jakým směrem se ubírají změny ve světě byznysu, a chcete získat nové informace, které využijete pro vlastní konkurenční výhodu? Právě pro vás je určená business stage, která bude rozdělená do následujících bloků:

 

1. BLOK: DRUHÁ VLNA 4.0

Po čtyřech letech obecných diskuzí nyní nastupuje druhá vlna Průmyslu 4.0. Vlna v duchu praktických zkušeností. Firmy zkoušejí konkrétní aplikace, investují do své digitální proměny a snaží se integrovat prvky průmyslu 4.0 do svého každodenního firemního života. V tomto bloku zjistíte, jak k procesu digitální transformace strategicky přistupují leadeři českého byznysu. Potkáte se s lidmi, kteří pomáhají vytvářet budoucnost práce.


2. BLOK: TRANSFORMACE A INTEGRACE 4.0

Transformace firmy začíná u kvalitního poznání firemních procesů, jejich zdokonalení odstraňováním nadbytečných činností a integrací nových prvků a modelů řízení. Jak integrovat nové přístupy a řešení do stávajících sytému, tak, aby se nejednalo o revoluci, ale o evoluci.


3.  BLOK: REALIZACE 4.0 

Na začátku jde o kvalitu výzkumu a vývoje, který předchází samotné výrobě. Na konci by v ideálním případě měla být dodávka kvalitního finálního produktu. Jak je možné využít prvky a nástroje průmyslu 4.0 v oblasti inovací a vývoje nového produktu? Na tyto a další otázky vám odpoví třetí blok Realizace 4.0.


Naše fenomenální řečníky postupně odhalujeme…

Moderování BUSINESS stage se ujme:

  • Peter Debnár a Ondřej Carda

Na co se můžete těšit?

  • 9 řečníků

  • více než 5 hodin zajímavých informací

  • příběhy leaderů českého byznysu

  • konkrétní případové studie zaměřené na implementaci 4.0 řešení