Loading...

Eva Čejková

Zakladatelka, ŽENY s.r.o., a spol. Testuj.to s.r.o.

Vystudovala FSV UK obor Mediální studia a 10 let podnikala v oblasti PR a marketingu. V roce 2012 v průběhu své mateřské založila komunitu ŽENY s.r.o. a o dva roky později magazín Podnikavá žena, oba weby dnes čítají měsíčně více než 700 tisíc RU.  Dlouhodobě se věnuje otázce podpory podnikání žen a spolupráce, synergií a sdílení mezi ženami. To je také důvod, proč přijala nabídku ČT a stala se moderátorkou lifestylového a hobby magazínu pro ženy „Všechno, co mám ráda“.

Eva se zajímá o trendy v oblasti nákupního chování, budování komunit, práce s microinfluencery a je hlavní akcionářskou start-upu Testuj.to.

DIGI STAGE

Název přednášky: Mikro-influenceři a komunity jako “Change Agents”

Doporučení bylo vždy tím nejkvalitnějším obchodním otvírákem. V on-line světě se často skrývá za recenzí, které se pokouší vytvářet každý, kdo ve světě e-commerce něco znamená. V rukách influencera se doporučení proměňuje na zásadní marketingový nástroj.
Eva se prostřednicvím práce se specifickou skupinou mikro-influencerů dostává dále v trendu globalizace postaveném na důvěře k těm, co známe. 

http://profirmy.testuj.to/blog/