When
11-14 Dec 2015
Starting 08:00 am
Where
London, UK
Meeting Room, from The Shark

About conference

Awesome section description goes here


Energistically optimize multifunctional portals without revolutionary channels. Monotonectally network leveraged methodologies with cost effective ideas. Dramatically leverage existing client-centric experiences with flexible initiatives. Phosfluorescently cultivate clicks-and-mortar leadership skills through maintainable value. Continually enhance user friendly methodologies before standards compliant methodologies.

Dramatically leverage existing client-centric experiences with flexible initiatives. Phosfluorescently cultivate clicks-and-mortar leadership skills through maintainable value. Continually enhance user friendly methodologies before.

EVENT WILL START IN

Awesome section description goes here


Topics coverd

Awesome section description goes here


Dramatically leverage existing client-centric experiences with flexible initiativeshosfluorescent...
Dramatically leverage existing client-centric experiences with flexible initiativeshosfluorescent...
Dramatically leverage existing client-centric experiences with flexible initiativeshosfluorescent...

Do you want join events ? Register now !

Awesome section description goes here

Our speakers

Awesome section description goes here


Faq

Awesome section description goes here


Phosfluorescently reintermediate multimedia based content rather than excellent processes. Collaboratively synergize future-proof bandwidth rather than 24/7 web services.

Phosfluorescently reintermediate multimedia based content rather than excellent processes. Collaboratively synergize future-proof bandwidth rather than 24/7 web services.

Phosfluorescently reintermediate multimedia based content rather than excellent processes. Collaboratively synergize future-proof bandwidth rather than 24/7 web services.

Phosfluorescently reintermediate multimedia based content rather than excellent processes. Collaboratively synergize future-proof bandwidth rather than 24/7 web services.

Phosfluorescently reintermediate multimedia based content rather than excellent processes. Collaboratively synergize future-proof bandwidth rather than 24/7 web services.

Program schedule

Awesome section description goes here


Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

Register

Awesome section description goes here


* We process using a 100% secure gateway

Event price list

Awesome section description goes here


Personal

100$
  • Etiam posuere quam luctus
  • Suspendisse ultrices elit a urna
  • Nec viverra ligula
  • Donec lobortis nulla at quam
  • Volutpat diam mattis.

Company

200$
  • Etiam posuere quam luctus
  • Suspendisse ultrices elit a urna
  • Nec viverra ligula
  • Donec lobortis nulla at quam
  • Volutpat diam mattis.

Business

300$
  • Etiam posuere quam luctus
  • Suspendisse ultrices elit a urna
  • Nec viverra ligula
  • Donec lobortis nulla at quam
  • Volutpat diam mattis.

What Theme Say

Read what the previous attendees had to say !


Venue location

Awesome section description goes here


Recrea Hotel
From $90 per night

Recrea Hotel

9 West 32nd Street, New York, NY 10001 1 212 736-3800Get direction

Recrea Hotel

9 West 32nd Street, New York, NY 10001 1 212 736-3800Get direction
Recrea Hotel
From $120 per night

Recrea Hotel

9 West 32nd Street, New York, NY 10001 1 212 736-3800Get direction

From our blog

Awesome section description goes here


Contact us

Awesome section description goes here


REVENTS@GMAIL.COM
Conference Building, Meeting Hall Avenue, New York, United States
REVENTS@GMAIL.COM
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • DATE

    December 18-21,2014
  • LOCATION

    San Francisco, Usa
  • REMAINING

    125 Tickets
  • SPEAKERS

    10 Prossinal Speckers