Loading...

HR STAGE

Bez větší nadsázky lze říci, že Průmysl 4.0 je především o změně způsobu myšlení lidí, firem a celé lidské společnosti než jen o konkrétních technologiích. Lidé vymýšlejí, lidé tvoří, lidé používají.

 

1. Blok – Employer branding a EVP

Lidé mají obavu ze změny a jeden z nástrojů, jak tuto obavu odbourat je právě budování značky zaměstnavatele. Jak, kde a proč začít s EB? Co je to EVP a k čemu je potřeba? Jak pomáhá značka a hodnoty zaměstnavatele k udržení zaměstnanců: Tak právě toto budou hlavní otázky této části konference.

2. Blok – Flexibilita ve výrobním prostředí 

Flexibilita v zaměstnání je zaklínadlo, které si většina z nás spojuje především u THP pozic. S přibývajícím tlakem pracovního trhu je ovšem toto zaklínadlo důležité nejenom pro THP pozice, ale z hlediska atraktivity zaměstnavatele i pro zaměstnance v dělnických profesích. Téma flexibility ve výrobním prostředí v ČR je prozatím v plenkách, ale i tak, se nám podařilo nalézt řečníky, které ve svých podnicích flexibilitu pro dělnické pozice nabízejí. Přijďte si poslechnout, čím si v rámci implementace tohoto režimu prošli, jak se na tento krok připravit a jaké věci je třeba brát v potaz.

3. Blok – Efektivita a produktivita 

Co se nedá změřit jako by nebylo. To zejména u výrobních podniků platí dvojnásob, ale nejen u těch výrobních. Jak změřit a zvýšit efektivitu lidí? Jaké KPI´s nastavit a jaké nástroje využít pro odbourání rutinních záležitostí, které spíše berou čas? To vše a mnohé další budeme řešit v závěrečném bloku této části konference.

 

 

Moderování HR stage se ujme:

  • Gabriela Rejman a Jana Stehlíková

Na co se můžete těšit?

  • 9 řečníků
  • více než 5 hodin zajímavých informací
  • příběhy leaderů českého byznysu
  • konkrétní případové studie zaměřené na implementaci 4.0 řešení