Loading...

HR STAGE

Bez větší nadsázky lze říci, že Průmysl 4.0 je především o změně způsobu myšlení lidí, firem a celé lidské společnosti, než jen o konkrétních technologiích. Lidé vymýšlejí, lidé tvoří, lidé používají.

 

1. Blok – Employer branding a EVP

Co dělá z vaší společnosti to nejlepší místo, kde můžete pracovat? Jak vybudovat opravdu silný employer brand? TOP trendy roku 2020, jako jsou hodnoty společnosti, digitální transformace a růst, personalizace a značka, rozeberou a v číslech ukážou řečníci daného bloku.


2. Blok – Flexibilita práce

Podle zveřejněných průzkumů bude flexibilita do tří let hlavním faktorem při výběru zaměstnavatele a porazí tak všechny známé a dostupné benefity. Doposud jsme se setkávali zejména s flexibilitou u THP pozic ve formě práce na dálku. Teno blok představí revoluční řešení a přístupy v oblasti flexibility nejen THP zaměstnanců, ale i dělnických profesí.

3. Blok – Motivace a produktivita 

Mezi hlavní faktory růstu produktivity práce patří technologické inovace, výzkum a vývoj, ale i schopnost jejich plnohodnotného využití. V tomto bloku se zaměříme na cesty a podpůrné nástroje, které nám pomáhají akceptovat nové formy práce a efektivně je implementovat do své denní praxe.

Naše fenomenální řečníky postupně odhalujeme…

 

Moderování HR stage se ujme:

  • Gabriela Rejman a Jana Stehlíková

Na co se můžete těšit?

  • 9 řečníků

  • více než 5 hodin zajímavých informací

  • příběhy leaderů českého byznysu

  • konkrétní případové studie zaměřené na implementaci 4.0 řešení