Proč musíte být taky na konferenci Fenomén

– zlínská konference slučuje neslučitelné

– je to mega punk, akce jede jak namydlenej blesk, divný na tom je, že vše je dle harmonogramu…

– není to v Praze, ale je to fakt světový

– mluví se o odborných věcech a jsou tu i holky a hodně!

– networking jede na plný obrátky a večer u kytary v New Worldu, po výhře v bezpeněžním casinu, se skámoší i zabejčenej ajťák s personalistkou z jedný firmy.

– ženy, víno, zpěv…a taky nový vědomosti, smart vychytávky v praxi a máme třeba i rum.

 

A teď pár opravdu vážně vážných důvodů, proč si to s námi nenechat ujít:

3. ročník konference FENOMÉN s podtitulem Flexibilita a její DNA je určen všem členům TOP managementu, ale také specialistům a zástupcům lídrů českého byznysu. Unikátním pojetím a provázáním napříč obory se jedná o největší konferenci svého druhu u nás. Výjimečná je také tím, že se koná v místě, které je neodmyslitelně spjato s největším podnikatelem století, Tomášem Baťou. Na konferenci uvidíte ve všech směrech propojení tradice s budoucností.

Celá akce má také velký networkingový rozsah a je tak pro účastníky i řečníky prostorem, kde se mohou inspirovat, diskutovat a sdílet své zkušenosti. 

Datum konání: 20. ledna 2022, 8:00 – 20:00

Místo konání: Zlín, Univerzita Tomáše Bati, Štefánikova 5670

Počet účastníků: 400

Cíl konference: sdílení informací a přístupů k procesu digitální transformace, nalezení DNA flexibility a odhalení prvků úspěchu, výjimečnosti a konkurenceschopnosti firem, interní dialog

Konference FENOMÉN je jedinečná především díky komplexnímu propojení čtyř stagí napříč obory (Business, Industry, HR a Digi stage doplněné Smart zónou), na nichž se koná program souběžně po celý den. Hlavním smyslem jednotlivých stagí je poskytnout členům managementu informace k problematice flexibility a digitalizace z pohledu jejich odborností a vyprovokovat tak interní debatu, která pomůže ke strategickému uchopení tohoto fenoménu. 

Předcházející ročníky se u byznysmenů setkaly s velkým úspěchem. Se svým příspěvkem na konferenci již vystoupil například Mojmír Hampl (viceguvernér ČNB), dále přední manažeři společností Škoda Auto, Ernst & Young, Česká Zbrojovka, Continental, Česká spořitelna, CET21 – TV Nova, Koyo Bearings, Déhora Central Europe a řady dalších. 

Velmi nás potěší, když se k nám přidáte a naši konferenci obohatíte o svůj pohled a zkušenosti.