Program

Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Registrace účastníků
Registrace účastníků

Registrace účastníků

  8:00 - 8:40
Zlín / Univerzita Tomáše Bati / Fakulta humanitních studií / Štefánikova 5670 /
Zahájení konference
Zahájení konference

Zahájení konference FENOMÉN 2022

  8:40 - 10:10
NOVĚ proběhne zahájení konference v místě BUSINESS stage pro všechny účastníky.
08:40 - 08:50          Oficiální zahájení
08:50 - 09:10          Petr Pavel (armádní generál) - Leadership pro budoucnost
09:10 - 09:30          Milena Jabůrková (SPCR) - Digitální transformace: Mnoho povyku pro nic anebo zkrocení zlé ženy?
09:30 - 09:50          David Navrátil (Česká spořitelna) - Index prosperity Česka
09:50 - 10:10          Společná diskuze

I. BLOK BUSINESS STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Filip Dřímalka (DIGISKILLS.CZ) - Nejdůležitější aspekty digitalizace
11:30 - 12:00            Igor Zahrádka (B:TECH) - Jste připraveni na automatizaci?
12:00 - 12:30            Tomáš Dudák (SPUR) - 30 let budování firmy aneb náš přístup k růstu a rozvoji
I. BLOK DIGI STAGE
I. BLOK DIGI STAGE

I. BLOK DIGI STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30          Radka Březíková, Michal Ročeň (Digital First Marketing Group) - Digital First marketing Guide, online nástroj pro tvorbu strategie a případové ukázky
11:30 - 12:00          David Pavlík (Shipmonk) - Stavíme budoucnost krok za krokem
12:00 - 12:30          Petr Zíma (Česká spořitelna) - BankID jako akcelerátor digitalizace ČR
I. BLOK INDUSTRY STAGE
I. BLOK INDUSTRY STAGE

I. BLOK INDUSTRY STAGE

11:00 - 12:30
11:00 - 11:30            Marian Bolebruch (SIEMENS) - Digitalizace s lidskou tváří - jak na strategii?
11:30 - 12:00           Michal Bernát (HARTMANN GROUP) + Martin Plajner (Logio) - Využití dat pro procesy v údržbě a řízení náhradních dílů a jejich kritičnosti
12:00 - 12:30           Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Chytrou automatizací k flexibilitě výroby.

I. BLOK HR STAGE

  11:00 - 12:30
11:00 - 11:30           Tomáš Dombrovský (LMC) - Trendy trhu práce aneb měníme něco k lepšímu až když není zbytí
11:30 - 12:00          Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice) - Všechno, co jste kdy chtěli vědět o samoplánování a výrobě a báli jste se zeptat
12:00 - 12:30          Erika Vorlová (Gasnet) - Udržitelnost není v Gasnetu jen buzzword
Obědová přestávka
Obědová přestávka

Obědová přestávka

  12:30 - 13:30
Vynikající raut zajištěn přímo na místě.

II. BLOK HR STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00         Martin Fortelný (Advanto) - Baťa by vyplácel mzdy kdykoliv
14:00 - 14:30         Radim Tvrdoň (WeBoard) - Digitální transformace? A není to celé jenom PR?
14:30 - 15:00         Tomáš Vránek (ICE Industrial Services) - Je možné sebeřízení v průmyslové firmě v Čechách?
II. BLOK BUSINESS STAGE
II. BLOK BUSINESS STAGE

II. BLOK BUSINESS STAGE

  13:30 - 15:00
13:30 - 14:00          Jakub Cejnar (Metrostav) a Filip Brodan (Engage Hill) - Digitální engagement
14:00 - 14:30          Stanislav Chvála (Nano Energies) - Flexibilita v kontextu energetických trhů
14:30 - 15:00          Jan Adámek (Jan Reality) - Flexibilita zakladatelů: Generační předávání firem
II. BLOK INDUSTRY STAGE
II. BLOK INDUSTRY STAGE

II. BLOK INDUSTRY STAGE

13:30 - 15:00
13:30 - 14:00               Michal Škvarlo (ŠKODA AUTO) - Digitalizace tvorby výrobního plánu, norem a postupů
14:00 - 14:30               Igor Zahrádka (B:TECH) - Flexibilita a udržitelnost z pohledu systémového integrátora
14:30 - 15:00               Jan Pšeja (Česká zbrojovka) Jan Strnad (Autocont) - Bezpečnost jako dialog a konkurenční výhoda
II. BLOK DIGI STAGE
II. BLOK DIGI STAGE

II. BLOK DIGI STAGE

  13:30-15:00
13:30 - 14:00         Marie Krátká (Google) - Zákazník 2030 
14:00 - 14:30         Filip Fingl (Dáme jídlo) - Quick commerce
14:30 - 15:00         Silvie Zámečník (Zamecnik Consulting) - Digitální eventy pro firmy
Coffee Break
Coffee Break

Coffee Break

  15:00 - 15:30
Užijte si lahodnou kávu a výborné dobroty z rautu.
Panelová diskuze
Panelová diskuze

Panelová diskuze

  15:30 - 17:00
Velká panelová diskuze a nejzajímavější postřehy z celého dne. Vystoupí moderátoři a zástupci jednotlivých stagí. Koná se v místě Business stage.
BUSINESS:        Filip Dřímalka (Digiskills)
HR:                     Radana Kubániková (Continental Barum)
DIGI:                   David Pavlík (Shipmonk)
INDUSTRY:        Tomáš Vránek (ICE Industrial Services)
Networkingový program
Networkingový program

Networkingový program

  17:00 - 22:00
17:00 Fotokoutek + Raut
17:30  Casino + Kapela Ripteto
18:00 Barmanská show
21:00 Vyhlášení tomboly