Reference

 

Děkujeme za Vaše komentáře ke konferenci a těšíme se na Vás 24. 3. 2022

 

 

Roman Vinš

ŠKODA AUTO, a.s.

Organizaci konference lze pouze chválit. Organizace a přednášky na vysoké úrovni. Velmi dobře zvolená témata dnešní doby. V neposlední řadě je potřeba vyzdvihnout i příjemné prostředí univerzity Tomáše Bati a samotného města Zlín.

Jan Brychta

BOSCH DIESEL, s.r.o.

Konference jsem se zúčastnil za účelem inspirovat se inovačními nápady a získat přehled o trendech vývoje I4.0 a digitalizace. Odjížděl jsem velmi spokojen, děkuji za přínosnou konferenci. 

Lucie Horáková

AWL-Techniek CZ s.r.o.

Na konferenci jsem byla poprvé, mile mě překvapila a o to víc lituji, že jsem o ní nevěděla v roce 2018. Nejraději bych se naklonovala, abych měla možnost navštívit všechny stage a přednášky, abych si odnesla co nejvíce z různých odvětví. Organizace byla skvělá, děkuji Vlaďce Lukašíkové a jejímu týmu za tuto akci, byla opravdu skvělá.

Šárka Trochtová

Austin Detonator s.r.o.

Na konferenci se vzájemně doplňují a podporují HR, Business, Digi i Smart stage. Řečníci ukazují konkrétní věci, dávají návody, dělí se o špatné zkušenosti i prošlapané cesty na místo teorií. Úžasné je to, že se dá mezi stagemi přecházet po jednotlivých řečnících. Žádné části nelze nic vytknout. V roce 2020 jsem “vytáhla” s sebou několik kolegů a v 2021 pojedou další, protože je to příležitost jak získat nové zkušenosti, srovnání, nové názory a postřehy a především inspirace zabalená v krásném prostředí s výbornými koláčky, kávou a lidmi, kteří mají co dávat… Veliké díky všem. 

 

Anna Bajgarová

TON a. s.

Inspirativní, skvělý program a výborná organizace. Bylo těžké volit mezi jednotlivými vystoupeními, bylo opravdu z čeho vybírat. 

Lucie Ťavodová

Promens a.s.

Velmi kladně hodnotím přínos akce pro Zlínský kraj. Nejen možnost propojit firmy a lidi v nich, ale hlavně obohacení či srovnání se, čím vynikáme a kde zaostáváme. Skvělé propojení přednášek a vystavovaných firem. Co člověk nasál během programu, mohl vyzkoušet o přestávce. Celkově hodnotím velmi skvěle časovou organizaci. Jen tak dál! Děláte to dobře.

Richard Koubek

Svaz průmyslu a dopravy ČR

Na konferenci jsem jel s cílem dozvědět se aktuální novinky a vnímat diskuse kolem jevů, které označujeme jako Práce 4.0, Průmysl 4.0, Digitalizace 4.0 aj., tedy dílčích Fenoménů 4.0. Cíl získat o něco větší rozhled byl naprosto splněn, konference byla přínosná, k věci a opřená o mnohé skvělé osobnosti mezi řečníky. Byl jsem vděčný i za příspěvky, které dílčím způsobem reflektovaly nutný zodpovědný a udržitelný způsob fungování naší společnosti. 

Alena Hroncová

Česká spořitelna, a.s.

Konference splnila má očekávání jak po stránce odborné tak i networkingové. Jsem ráda, že jsem mohla být spolu s kolegy (Hana Martinkovičová, Tomáš Jandora, Tomáš Rusiňák) její součástí.

Radek Votruba

AUTOCONT a.s.

Jedna z nejlepších a největších konferencí, které jsem měl možnost navštívit. Řada zajímavých řečníků a prezentací, profesionální organizace se skvělými moderátory a v moderním, hezkém prostředí. Akce, která již dávno přerostla svůj regionální formát a může se měřit jen s těmi nejlepšími.

 

Miroslav Czadek

EPPM Services

Konference Fenomén 4.0 proběhla v zajímavém prostředí UTB a krásné lokalitě Zlína. Propojení jednotlivých oblastí SMART, DIGI, HR a BUSINESS v prostředí, kde T. Baťa vytvořil světoznámou firmu s využitím moderního managementu dokreslovalo atmosféru a důležitost témat. Konference mě obohatila jak po stránce aktuálních témat tak organizačně a v získaném networkingu napříč obory. Zajištění ze strany pořadatelů bylo velmi kvalitní a již nyní se těším na zajímavá témata pro příští rok. 

Petr Matějíček

Kovárna VIVA, a.s.

V době rychlých změn, nástupu nových technologií a spolupráce s mladými lidmi vs. jejich motivací na trhu práce, byla pro mě konference velmi zajímavým a přínosným setkáním s možností inspirovat se a získat informace, jak tyto oblasti řeší jiní a jak se jim daří. 

Zdeněk Ratka

TRIMILL a.s..

Zajímavá konference, která mi nastínila cesty možného budoucího rozvoje naší firmy.

Gerhard Knop

Leadership Synergy Community

Inspirace, ruzne pohledy na svet i priority a reseni. 

Věra Matoušková

Konference byla na velmi vysoké úrovni. Kvalitní řečníci a neotřelá témata. Konference Fenoménu 4.0 svým záběrem a svou velikostí rozhodně překračuje hranice regionu. Gratuluji a těším se na další ročník. 

Tomáš Novák

AUTOCONT a.s.

Zajímavá a velice inspirativní akce.